Kariéra

Hledáme pracovníky pro tato volná místa.

Nákupčí senior

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického oboru (elektro, strojírenství), minimální praxe v oboru 5 let, komunikativní znalost AJ nebo NJ, vyjednávací a organizační schopnosti, komunikativnost, znalost IS Helios – výhodou, uživatelská znalost MS Office, spolehlivost, pečlivost a týmový přístup, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, nadstandartní příplatky za směny, příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní tarify, rekreaci na chatě v Krkonoších, odměny za dárcovství krve, příspěvek na dětské tábory a další benefity.

Nástup: ihned
ID: 99
Lokalita: provoz Náchod, Bratří Čapků 722
Směnnost: jednosměnný provoz
Nákupčí

Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání s maturitou, komunikativní znalost NJ nebo AJ, vyjednávací a organizační schopnosti, komunikativnost, uživatelská znalost MS Office, spolehlivost, pečlivost a týmový přístup, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, nadstandartní příplatky za směny, příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní tarify, rekreaci na chatě v Krkonoších, odměny za dárcovství krve, příspěvek na dětské tábory a další benefity.

Nástup: ihned
ID: 77
Lokalita: provoz Náchod, Bratří Čapků 722
Směnnost: jednosměnný provoz
Plánovač výroby

Požadujeme: zkušenosti s řízením výroby průmyslových podniků, znalost informačních systémů, systémů plánování zakázek a materiálu (MRPII) – znalost SAP výhodou, komunikativní znalost německého jazyka (slovem i písmem), řídící a organizační schopnosti, komunikativnost a kreativitu při řešení problémů, časovou flexibilitu, schopnost učit se novým věcem a navrhovat systematická řešení vedoucí ke zlepšení, odolnost vůči stresu

Náplň práce: zodpovědnost za plánování zakázek, řízení kapacit a za dodávky materiálu, metodické řízení výrobní dílny a skladu, organizování dispečinků a rozhodování o pořadí zakázek a o kapacitách, koordinování zakázek a dodávek materiálu s mateřským závodem v Německu

Nabízíme: práci v modernizovaném závodě, nadstandartní platové podmínky, prostor k seberealizaci, zaškolení v mateřském závodě v Německu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní tarify, rekreaci na chatě v Krkonoších, odměny za dárcovství krve, příspěvek na dětské tábory a další benefity

Nástup: ihned
ID: 38
Lokalita: provoz Velké Poříčí, Žďárecká 199
Směnnost: jednosměnný provoz
V případě Vašeho zájmu o některou z pracovních pozic volejte na telefonní číslo:
+420 491 446 494 nebo +420 604 527 636, Ing. Tereza Ilšnerová (personální oddělení)
+420 491 446 490 nebo +420 604 211 467, Andrea Eimannová (personální oddělení)
nebo piště na email:

Prohlášení o ochraně osobních údajů

1. Zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas společnosti ATAS elektromotory Náchod a.s., IČ 45534543 se sídlem Bratří Čapků 722, 547 01 Náchod (dále jen „ATAS a.s.“) podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 679/2016 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „GDPR“) souhlas se zpracováním svých osobních údajů obsažených v mém dotazníku uchazeče o zaměstnání a k ní přiložených dokumentech, a to včetně údajů citlivých, pokud je poskytnu. Svůj souhlas uděluji za účelem vyhodnocení mé žádosti, jejího uložení do databáze žádostí a za účelem komunikace a jednání o uzavření či uzavření pracovního poměru či jiného právního poměru zakládajícího spolupráci mezi mnou a ATAS a.s.

2. Souhlas podle odst. (1) je udělován na dobu jednoho roku.

3. Současně prohlašuji, že jsem informován, že souhlas podle odst. (1) mohu kdykoliv odvolat a že odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování mých údajů do doby odvolání.

ISO 9001
ELA
Asociace exportérů
Asociace exportérů

Sledujte nás

Sledujte nás na Facebooku Sledujte nás na Twitteru Sledujte nás na Youtube