Ukončení výroby elektromotorů řady UA7F

21.02.2018

Vážení zákazníci,

elektromotory se stíněným pólem řady UA7F byly vyráběny od roku 1972 a původně byly určeny pro pohon různých druhů ventilátorů, ale postupně i pro další průmyslové aplikace. V současné době se již jedná o technicky zastaralý výrobek, který jsme v posledních letech vyráběli převážně pro zajištění náhradních dílů.

Aktuální výrobní a technická situace je taková, že již neexistuje potřebná výrobní technologie a nevyplatí se nám investovat do dalších nástrojů, přípravků, forem a jednoúčelových strojů. Výroba zbývajícího množství byla organizována náhradním způsobem za pomoci našich techniků a technologů včetně nutných neplánovaných kooperací. V současné době máme na skladě 66 ks motorů UA7F54KA a 19 ks UA7F54PC a po vyprodání této skladové zásoby nebudou již tyto motory řady UA7F dostupné.

Můžeme Vám však samozřejmě nabídnou jiné typy malých elektromotorů z našeho širokého výrobního programu, který naleznete na našich internetových stránkách nebo Vám nabízíme technickou pomoc našich kolegů z konstrukce.

Tuto informaci Vám sdělujeme s určitým předstihem tak, abyste se na to mohli připravit a případně informovat svoje partnery.


Děkujeme za pochopení.

ISO 9001
ELA
Asociace exportérů
Asociace exportérů

Sledujte nás

Follow us on Twitter